Märklin tågset spåt Ho
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, i huvudsak 1960-tal, betsående av ellok 3001, ånglok 3000, personvagn 4040 samt 4000, öppen godsvagn 4503, bananvagn 307, tippvagn samt tankvagn, båglampa, samt ca 40 rälsbitar, 3 växlar, brodel, övergång
Delvis i fabriksförpackningar, skadad vagn medföljer, slitage
558364
2018-07-23