Märklin tågset spåt Ho

Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho
Märklin tågset spåt Ho

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, i huvudsak 1960-tal, betsående av ellok 3001, ånglok 3000, personvagn 4040 samt 4000, öppen godsvagn 4503, bananvagn 307, tippvagn samt tankvagn, båglampa, samt ca 40 rälsbitar, 3 växlar, brodel, övergång

Delvis i fabriksförpackningar, skadad vagn medföljer, slitage

558364

2018-07-23