Gjutjärnsgavlar Sommar

Gjutjärnsgavlar Sommar
Gjutjärnsgavlar Sommar
Gjutjärnsgavlar Sommar
Gjutjärnsgavlar Sommar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK / GAVLAR, 1900-tal, gjutjärn, i gjutningen märkta Skoglund & Ohlson/ Gefle, höjd ca 79 cm

Omfattande slitage

558367

2018-07-11