Fåtöljer och bord Sommar

Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar
Fåtöljer och bord Sommar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER 2 st., TRÄDGÅRDSBORD, rotting, 1900-tal, sitthöjd ca 45, bordets höjd 75, diameter 70 cm

Omfattande slitage, smärre skador, skiva spräckt

558369

2018-07-11