André Marfaing litografi

André Marfaing litografi
André Marfaing litografi

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ MARFAING (Frankrike, 1925-1987) komposition, signerad och numrerad Marfaing 91/100, litografi, ca 76x54 cm

Oramad, flertalet små fläckar i bladet, lätt stötta kanter och veck i ett hörn

558370

2018-07-12