Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNG, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, bemålad, detaljer i mässing, hjultrissor, bäddmått ca 186x80 cm
Dekorskador, omfattande slitage
558375
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här