Säng

Säng
Säng
Säng
Säng
Säng
Säng

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNG, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, bemålad, detaljer i mässing, hjultrissor, bäddmått ca 186x80 cm

Dekorskador, omfattande slitage

558375

2018-07-11