Armband silver Randers

Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers
Armband silver Randers

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMRING, sterlingsilver, stämplad RS, Randers Silver, Danmark, Handmade, innermått ca 55x65 mm, vikt ca 88,6 g

Bruksslitage

558376

2018-07-11