Golvlampa "Arco" Flos

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ACHILLE & PIER GIACOMO CASTIGLIONE, Arco", golvlampa, Flos, Italien, formgiven 1962, sockel av marmor, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd ca 240 cm

Bruksskick, ej funktionstestad, ett par repor på marmorsockelns ovansida

558382

2018-07-16