Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, bestående av 3 delar, 1 del mar 5 lådor, 2 delar med 10 lådor, handtagen och underrede i betsat trä, ek fanérad skiva, totalhöjd ca 169, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, underreden och skivan är lösa

558396

2018-07-12