Ritningshurtser

Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser
Ritningshurtser

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTSER, 2 st, 1900-talets andra hälft, ek fanérade, bestående av 2 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 75, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivarna är lösa

558410

2018-07-13