Anders Zorn Etsning

Anders Zorn Etsning
Anders Zorn Etsning
Anders Zorn Etsning
Anders Zorn Etsning
Anders Zorn Etsning
Anders Zorn Etsning

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tidigt", 1914, signerad Zorn, etsning, ca 24,7x17,8 cm

ej examinerad ur ram, bladet något gulnat, fläckat

558412

2018-07-18