Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947): Konstnärens son Lennart med blomsterkrans, signerad och daterad Clemens 1946, olja på pannå, ca 49x60 cm
558413
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här