Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Konstnärens son Lennart med blomsterkrans, signerad och daterad Clemens 1946, olja på pannå, ca 49x60 cm

558413

2018-07-11