Endre Nemes torrnål

Endre Nemes torrnål
Endre Nemes torrnål
Endre Nemes torrnål
Endre Nemes torrnål

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, torrnål, signerad och daterad Endre Nemes -38, bildmått ca 21,5x17,5 cm

Ej examinerad ur ram

558417

2018-07-13