Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanérad, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, underrede i betsat trä, totalhöjd ca 113, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, undereden och skivan är lösa

558422

2018-07-14