Ritningshurts
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanérad, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, underrede i betsat trä, totalhöjd ca 113, 100x69 cm
Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, undereden och skivan är lösa
558422
2018-07-14