Vitirnskåp rokokostil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat med bl.a. mahogy, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, förgyllda, invändig klädsel i plysch, höjd ca 142, 69x33 cm, nyckel finns
Slitage, nedersta hyllplanet löst
558423
2018-07-11