Vitirnskåp rokokostil

Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil
Vitirnskåp rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat med bl.a. mahogy, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, förgyllda, invändig klädsel i plysch, höjd ca 142, 69x33 cm, nyckel finns

Slitage, nedersta hyllplanet löst

558423

2018-07-11