Hallmöbel i jugendstil

Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil
Hallmöbel i jugendstil

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLMÖBEL, 1920-tal, blandstil, bestående av spegel samt. byrå, bägge med stomme i blålackerat trä, byrån med glasskiva och underliggane textilduk, spegelns höjd ca 151, byråns höjd ca 54 cm

Bruksslitage, nötningar i färgen

558426

2018-07-12