Olof Kettunen

Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen
Olof Kettunen

Såld för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

OLOF KETTUNEN, pall, J. Merivaara Oy, 1950-tal,
formpressad plywood, metallbenställ, bredd 53 cm, sitthöjd 41 cm, total höjd 53 cm

Ställvis slitage

558429

2018-08-18