Yrjö Kukkapuro

Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, karmstolar, 4 st, A-serien, Avarte, 1980-tal. Svart- och rödlackerad metall. Sitsen och ryggstödet i träfaner och beige textil. Bredd 55 cm. Djup 65 cm. Sitthöjd 40 cm, totalhöjd 80 cm.

Ställvis slitage

558437

2018-08-21