Yrjö Kukkapuro
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, karmstolar, 4 st, A-serien, Avarte, 1980-tal. Svart- och rödlackerad metall. Sitsen och ryggstödet i träfaner och beige textil. Bredd 55 cm. Djup 65 cm. Sitthöjd 40 cm, totalhöjd 80 cm.
Ställvis slitage
558437
2018-08-21