Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Såld för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

TAPIO WIRKKALA, stol, "Nikke", Asko, 1900-talets mitt,
förkromade ben, sits i vitt konstläder, höjd 81,5 cm, bredd 45 cm

Slitage

558447

2018-08-18