Klubbat för:
100 EUR
200 EUR
TAPIO WIRKKALA, stol, "Nikke", Asko, 1900-talets mitt,
förkromade ben, sits i vitt konstläder, höjd 81,5 cm, bredd 45 cm
Slitage
558447
2018-08-18