Yrjö Kukkapuro

Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro
Yrjö Kukkapuro

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi, Finland, 1970-tal, röd, svart och grön akrylsits, ben i stålrör. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, total höjd 79 cm.

Ställvis slitage och en grön stol skadad

558450

2018-08-21