Yrjö Kukkapuro
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, stolar, 4 st, modell 419, Haimi, Finland, 1970-tal, röd, svart och grön akrylsits, ben i stålrör. Stapelbara. Bredd 54 cm, sitthöjd 45 cm, total höjd 79 cm.
Ställvis slitage och en grön stol skadad
558450
2018-08-21