Börje Hedlund Sommar

Börje Hedlund Sommar
Börje Hedlund Sommar
Börje Hedlund Sommar
Börje Hedlund Sommar

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Landskapsvy med figurer, signerad och daterad Hedlund -44, olja på pannå, ca 33x44 cm

558451

2018-07-11