Roland Svensson Vaxholm, litografi Sommar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Vaxholms kastell", signerad Roland S, -79, 175/360, färglitografi, ca 38x57 cm

558473

2018-07-11