Adrian van Arkel

Adrian van Arkel
Adrian van Arkel
Adrian van Arkel
Adrian van Arkel
Adrian van Arkel
Adrian van Arkel

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stadsbild, signerad von Arkel, olja på duk, ca 61x50 cm

558475

2018-07-11