Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, delvis bronserad, stoppade sitsar med randig klädsel, bestående av matbord, 6 stolar, hörnskåp med vitrindel, bordets mått höjd ca 74, 140x100, hörnskåpets mått höjd 177, 83x60, stolarnas sitthöjd 44, 2 iläggsskivor medföljer, nycklar medföljer
Slitage, repor, fläckar
558481
2018-07-11