Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, delvis bronserad, stoppade sitsar med randig klädsel, bestående av matbord, 6 stolar, hörnskåp med vitrindel, bordets mått höjd ca 74, 140x100, hörnskåpets mått höjd 177, 83x60, stolarnas sitthöjd 44, 2 iläggsskivor medföljer, nycklar medföljer

Slitage, repor, fläckar

558481

2018-07-11