Aina Kånge matta

Aina Kånge matta
Aina Kånge matta
Aina Kånge matta
Aina Kånge matta

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AINA KÅNGE, matta, 195/60-tal, ´Bruzaholm´, sniljeflossa, 194X134 cm

Bruksslitage

558488

2018-07-12