Ole Andersson ´´Lilla Aurora´´ golvlampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLE ANDERSSON, ´´Lilla Aurora´´ golvlampa, 2000-tal, formgiven 1978, Boréns, förkromad- och vitlackerad metall, höjd ca 138 cm
Bruksslitage, ytsmuts, en lamelle med en spricka, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
558495
2018-07-12