Ole Andersson ´´Lilla Aurora´´ golvlampa

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLE ANDERSSON, ´´Lilla Aurora´´ golvlampa, 2000-tal, formgiven 1978, Boréns, förkromad- och vitlackerad metall, höjd ca 138 cm

Bruksslitage, ytsmuts, en lamelle med en spricka, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558495

2018-07-12