Aneta Belysning golvlampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANETA BELYSNING, golvlampa, 2000-tal, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 139 cm
Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
558496
2018-07-12