Aneta Belysning golvlampa

Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa
Aneta Belysning golvlampa

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANETA BELYSNING, golvlampa, 2000-tal, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 139 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558496

2018-07-12