Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, Kaukasisk, ca 333x210 cm
Slitage, trampveck, mindre lagningar, kortsidor med mindre skador, en reducerad kortsida
558509
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här