Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Kaukasisk, ca 333x210 cm

Slitage, trampveck, mindre lagningar, kortsidor med mindre skador, en reducerad kortsida

558509

2018-07-11