Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM STRECKFUSS (1817-1896): Pastoralt landskap, signerad, daterad och betitlad "1873/Sweiden bei Königsberg", på bakstycket, akvarell på papper
ca 27x47 cm.
558513
2018-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här