Wilhelm Streckfuss

Wilhelm Streckfuss
Wilhelm Streckfuss
Wilhelm Streckfuss
Wilhelm Streckfuss
Wilhelm Streckfuss
Wilhelm Streckfuss

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM STRECKFUSS (1817-1896): Pastoralt landskap, signerad, daterad och betitlad "1873/Sweiden bei Königsberg", på bakstycket, akvarell på papper
ca 27x47 cm.

558513

2018-07-11