Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, omkring 1800, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva i sten, 3 lådor, höjd 87, 129x60 cm, nyckel finns
Skiva med skada och lagning, ytskador, sliage
558514
2018-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här