Byrå Louis XVI

Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI

Såld för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, omkring 1800, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva i sten, 3 lådor, höjd 87, 129x60 cm, nyckel finns

Skiva med skada och lagning, ytskador, sliage

558514

2018-07-14