Skulptur huvud brons

Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons
Skulptur huvud brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sitting Bull (Tatanka Iyotaka), patinerad brons, märkt H Bergman cire perdue, monogramsignerad och daterad EM -48, höjd ca 22,5 cm

558516

2018-07-12