Markslöjd golvlampa

Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa
Markslöjd golvlampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Markslöjd Kinna, stomme i betsad mahogny med detaljer i mässing, etikettmärkt, höjd 152 cm

Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

558520

2018-07-13