Vivianna Torun Bulow-Hube ring

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ring, silver, Georg Jensen, med äggformat hänge, modell nr 156, stämplad ´TORUN´, ringstorlek 17, totalvikt ca 6.1 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

558524

2018-07-12