Georg Jensen ring

Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring
Georg Jensen ring

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG JENSEN, ring, 18 k guld och silver, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 7.4 g

Bruksslitage, mindre repor

558528

2018-07-13