Lena A Linderholm färglitografier

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): (3) Kompositioner med blommor, färglitografier, signerade, numrerade 1319/175, ca 55x76, 73x55 cm

558532

2018-07-12