Gårdmotiv akvarell

Gårdmotiv akvarell
Gårdmotiv akvarell
Gårdmotiv akvarell
Gårdmotiv akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gårdsmotiv, otydligt signerad och daterad, akvarell, ca 32x23 cm

Fläckar

558537

2018-07-12