Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gårdsmotiv, otydligt signerad och daterad, akvarell, ca 32x23 cm
Fläckar
558537
2018-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här