Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Såld för:

190 EUR

Utropspris

250 EUR

OKÄND KONSTNÄR, rädsla, olja på duk, 73x60 cm

Lagningar.

558540

2018-07-14