Flicka med blommor och kanna oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med blommor och kanna, olja på duk, ca 61x51 cm

Krackeleringar

558544

2018-07-12