Fiskgryta form koppar

Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar
Fiskgryta form koppar

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKGRYTA, FORM, koppar, mässingshänklar, insats i metall, stämplad "Skultuna", längd ca 64 resp diameter 49 cm

Formen med skador,

558554

2018-07-12