Nils Jonsson sidebord gigant

Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant
Nils Jonsson sidebord gigant

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDEBOARD, teak, "Gigant", Nils Jonsson, Bra Bohag, 1960-tal, brännmärkt, skjutdörrar, fem lådor, höjd ca 80, längd 220, djup 45 cm

Mindre slitage, repor

558557

2018-07-15