Ljuskrona från 1930-talet

Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet
Ljuskrona från 1930-talet

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1930-/40-tal, barockstil, stomme av mässing, behängd med droppformade slipade prismor, slipat spjut i mitten, sju ljuspunkter, höjd ca 90, diameter ca 38 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

558566

2018-07-12