Gottardiding oljemålning

Gottardiding oljemålning
Gottardiding oljemålning
Gottardiding oljemålning
Gottardiding oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOTTHARD WIDING (1883-1973): Kustmotiv, signerad G Widing, olja på pannå, ca 46x55 cm

558569

2018-07-12