Nils Jonsson matbord med 4 stolar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD MED STOLAR, teak, 1960-tal, sannolikt Nils Jonsson "Malta" med 2 iläggskivor samt 4 st stolar "Garmi", omärkta delar, bordets mått, höjd ca 72, 116x116 (182) cm, stolar, höjd ca 81

Bord med sarglimningar, smärre slitage

558573

2018-07-15